Projekty wnętrz restauracji Poznań

Projekty wnętrz restauracji, gabinetów lekarskich i innych pomieszczeń

Człowiek doświadcza przestrzeni wszystkimi zmysłami. To, w jaki sposób jest ona ukształtowana, ma ogromny wpływ na jakość życia. Układ pomieszczeń, ich ergonomia, kolory, podświadomie wywołują w nas określone uczucia. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dostosowanie przestrzeni do zadań, jakie ma spełniać. Najbardziej wartościowe wnętrza, to te, które są piękne, a zarazem funkcjonalne. Najważniejszym dla nas aspektem, przy projektowaniu wnętrz, jest harmonia. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego szczegółu, by poprzez staranny dobór kolorów, detali, kształtów, jak najlepiej wykorzystać daną powierzchnię i dostosować ją do potrzeb klienta. Dlatego też, nasze projekty wnętrz, niezależnie od tego, czy są to projekty restauracji czy projekty mieszkań, zawsze stoją na najwyższym poziomie i spełniają wszystkie oczekiwania.
Wszystkie projekty przygotowujemy z uwzględnieniem przeznaczenia nieruchomości (restauracja, gabinet lekarski) oraz upodobań klienta. Na co dzień, śledzimy najnowsze trendy na rynku. Jednak niezależnie od preferowanego stylu, wszystkie proponowane przez nas rozwiązania cechuje staranność i dbałość o detal.
Wykonujemy projekty wnętrz:

 

Wykonujemy projekty wnętrz:

mieszkań / mieszkań na wynajem

domów

sklepów

restauracji

hoteli i pensjonatów

gabinetów lekarskich / stomatologicznych

gabinetów kosmetycznych

Etapy współpracy

Etap 1 projekty wnętrz Poznań

Koncepcja

W pierwszej kolejności, na potrzeby projektu wnętrz, przeprowadzamy inwentaryzację, polegającą na wykonaniu pomiarów i zdjęć na miejscu inwestycji. Następnie ustalamy z klientem wymogi formalne lokalu. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowujemy 3 koncepcje układów funkcjonalnych wnętrza, uwzględniających preferencje stylistyczne i budżet na realizację projektu, określone przez klienta. W dalszej kolejności, następuje wybór materiałów i rozwiązań oraz przygotowanie rozwinięć ścian do wizualizacji. Na tej podstawie, na życzenie klienta, przygotowujemy widoki 3D.

Etap 2 projekty restauracji Poznań

Wykonanie
Projekt wykonawczy przygotowywany jest po autoryzacji przez klienta, zaproponowanych materiałów i rozwiązań. Jest to ostatecznie zatwierdzona koncepcja, uwzględniająca wszystkie detale projektowanej przestrzeni. Określa szczegółowe wytyczne:

budowlane – wraz z wyburzeniami i nowo projektowanymi elementami

elektryczne – wraz z punktami poboru energii i innymi instalacjami

oświetleniowe – wraz z rozmieszczeniem włączników i ich przypisaniem do danego punktu oświetleniowego

wod – kan – wraz z podłączeniem instalacji sanitarnych i grzewczych

W skład projektu wchodzi również szczegółowe opracowanie projektów wykonawczych łazienek z rozmieszczeniem i rozmierzeniem płytek. Określone są detale wykonawcze niezbędne do prawidłowej realizacji przez wykonawcę, włącznie ze szczegółowymi projektami mebli we wszystkich pomieszczeniach oraz zestawieniem materiałów. Ponadto, w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu końcowego, przygotowujemy zestawienie firm i wykonawców poleconych do realizacji projektu.

Etap 3 nadzór autorski projektów wnętrz

Nadzór autorski
Przeprowadzany na życzenie klienta, w celu realizacji inwestycji zgodnie z projektem. W tym przypadku, biuro SIS Architekci Poznań, przekazuje wykonawcy projekty wnętrz, po ich uprzednim omówieniu, oraz koordynuje wykonywanie prac. W porozumieniu z inwestorem, odpowiada na pytania oraz rozstrzyga wszystkie kwestie z podwykonawcami. Klient przeprowadzany jest przez cały proces inwestycyjny ze wsparciem merytorycznym ze strony projektantów, również w kontaktach z podwykonawcami wynajętymi po stronie klienta. Usługa dostępna dodatkowo, wyceniana indywidualnie do każdego projektu. Biuro projektowe nie ponosi odpowiedzialności za terminowość i rzetelność wynajętych firm wykonawczych.

Etap 4 nadzór projektowania wnętrz

Nadzór inwestorski
Polega na całkowitym prowadzeniu przez biuro, inwestycji w imieniu klienta, wraz z zamówieniem, odbieraniem i sprawdzaniem materiałów, nadzorowaniem dostaw i montaży, urządzaniem i dekorowaniem całego pomieszczenia, tak by było gotowe do użytku. Usługa dostępna dodatkowo, wyceniana indywidualnie do każdego projektu.

 

Projekty_wnętrz_CoWalski_Biuro_SIS_ARCHITEKCI_4
projekty restauracji Poznań
projekty wnetrz salon poznań