Architekt wnętrz

Biuro SIS Architekci Poznań, to pracownia architektoniczna, współtworzona przez dwie, dynamprojekty poznańiczne siostry, których wspólna pasja stała się pomysłem na życie. Zajmujemy się architekturą wnętrz z zakresu pełnobranżowych projektów architektonicznych, urbanistycznych, oraz projektów wnętrz.

Żyjemy lokalnie, ale działamy na terenie całego kraju. Dzięki współpracy z wieloma fachowcami i wykonawcami, zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. W naszej pracy zawodowej, interesujemy się tworzeniem form innowacyjnych, dorównujących najwyższym standardom jakości, a przede wszystkim wartościowych dla środowiska i ludzi. W projektach szczególny nacisk kładziemy na aspekty, jakimi cechuje się budownictwo pasywne i energooszczędne. Przestrzeń wokół, nieustannie się zmienia. Naszym celem jest to, aby dynamizm owych zmian podążał za ponadczasowymi trendami i za faktycznym zapotrzebowaniem na rozwiązania zapewniające zrównoważone wykorzystanie zasobów środowiskowych.

Projekty biur

Wierzymy, że architekt wnętrz może pomóc w realizacji wizji klientów, a jego projekty będą odbiciem ludzkich potrzeb. Dlatego staramy się zachęcać klientów do tego, aby w swoich pomysłach rozważyli zastosowanie jak najbardziej naturalnych i najlepszych jakościowo materiałów wykończeniowych.

Nasze międzynarodowe doświadczenie zdobyte m.in. w Mediolanie, Walencji i Hanowerze w renomowanych biurach projektowych, pozwala nam, na nowatorskie i indywidualne podejście do każdego projektu wnętrz. Naszym najważniejszym celem jest, by tworzona przez nas architektura odpowiadała oczekiwaniom inwestora pod względem estetycznym, funkcjonalnym i finansowym, ale także zmieniała świadomość o roli współczesnego projektowania i aranżacji. Doświadczony architekt wnętrz potrafi połączyć wizję klienta z najwyższymi standardami architektonicznymi.

Dotychczas, z powodzeniem, udało nam się połączyć nasze przekonania z efektami, jakimi są projekty zarówno prywatne, jak i przedsięwzięcia w sferze użyteczności publicznej.

Zapraszamy do współpracy!