BIURO

Biuro SIS Architekci Sp. z o.o z  Poznania, to pracownia architektoniczna, współtworzona przez dwie, dynamiczne siostry, których wspólna pasja stała się pomysłem na życie. Zajmujemy się architekturą, urbanistyką, oraz projektami wnętrz.

Żyjemy lokalnie, ale działamy na terenie całego kraju. Dzięki współpracy z wieloma fachowcami i wykonawcami, zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. W naszej pracy zawodowej, interesujemy się tworzeniem form innowacyjnych, dorównujących najwyższym standardom jakości, a przede wszystkim wartościowych dla środowiska i ludzi. W projektach szczególny nacisk kładziemy na aspekty, jakimi cechuje się budownictwo pasywne i energooszczędne. Przestrzeń wokół, nieustannie się zmienia. Naszym celem jest to, aby dynamizm owych zmian podążał za ponadczasowymi trendami i za faktycznym zapotrzebowaniem na rozwiązania zapewniające zrównoważone wykorzystanie zasobów środowiskowych.

Wierzymy, że architekt może pomóc w realizacji wizji klientów, a jego projekty będą odbiciem ludzkich potrzeb. Dlatego staramy się zachęcać klientów do tego, aby w swoich pomysłach rozważyli zastosowanie jak najbardziej naturalnych i najlepszych jakościowo materiałów wykończeniowych.

Nasze międzynarodowe doświadczenie zdobyte m.in. w Mediolanie, Walencji i Hanowerze w renomowanych biurach projektowych, pozwala nam, na nowatorskie i indywidualne podejście do każdego projektu. Naszym najważniejszym celem jest, by tworzona przez nas architektura odpowiadała oczekiwaniom inwestora pod względem estetycznym, funkcjonalnym i finansowym, ale także zmieniała świadomość o roli współczesnego projektowania i aranżacji. Doświadczony architekt potrafi połączyć wizję klienta z najwyższymi standardami architektonicznymi.

Dotychczas, z powodzeniem, udaje nam się łączyć nasze przekonania z efektami, jakimi są projekty zarówno prywatne, jak i przedsięwzięcia w sferze użyteczności publicznej.

Zapraszamy do współpracy!

ikonka-kontakt-300x177 Z TLEM

Nie możemy doczekać się

współpracy z Tobą.

Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie.

Razem zaangażujmy się w projekt i czerpmy z niego jak najwięcej przyjemności!

SKONTAKTUJ SIĘ ZNAMI JUŻ TERAZ!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa